+420 461 526 128
info@plastex.cz

O společnosti

Společnost PLASTEX s.r.o. je soukromá rodinná firma, která byla založena v roce 1995 a navázala na již dvacetiletou tradici vstřikování plastů.

Hlavním předmětem naší činnosti je vstřikování technických dílů včetně jejich následné kompletace a montáže. Svým zákazníkům nabízíme tyto výlisky s vysokou kvalitou a přesností podpořenou zejména špičkovým strojním a technologickým vybavením řízeným školenými zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí.
Naše služby využívají firmy z elektrotechnického, automobilového i spotřebního průmyslu.

V roce 2005 jsme zásadně rozšířili naši firmu koupí sousedního průmyslového objektu. Tím jsme více než zdvojnásobili naše výrobní, montážní a především skladovací kapacity.

V současné době zaměstnáváme přibližně 30 zaměstnanců a díky naší investici jsme schopni jejich počet zvyšovat.

Jednoduché přímé řízení bez zbytečné administrativy nám umožňuje uskutečňovat náš cíl: být maximálně flexibilní ve všech směrech - cena, operativnost výroby a logistika. Zakládáme si na jednoduchých principech podnikání: slušnost, ochota, spolehlivost, pracovitost a loajalita k zákazníkovi, a to u všech pracovníků firmy bez výjimky.

Produkovaný zisk se každoročně z více jak 75% vrací zpět do firmy v podobě investic:

  • průběžně investujeme do novějších technologií
  • od roku 2005, kdy jsme koupili sousední průmyslový objekt, byla realizována rekonstrukce na objekt výrobní, skladový, expediční a administrativní
  • za naši silnou stránku považujeme kvalitní prostory pro montáž, se kterou máme dlouholetou zkušenost, a i tyto prostory byly v nedávné době rekonstruovány

Poslední realizace/naše plány

  • dokončená skladovací a expediční hala přímo spojená s hlavní lisovnou
  • pořízení nového stroje: ENGEL 1050/220 s robotem a technologickými periferiemi s dotace z EU v roce 2012
  • pořízení dalších dvou strojů: ENGEL 440/120 s robotem a ENGEL 170/50, a periferií s využitím dotace z EU v roce 2014
  • zaveden komplexní firemní informační systém OR SYSTEM se zaměřením na řízení výrobních zakázek a správu strojů a forem s využitím dotace z EU
  • plánovaná výstavba skladových prostor pro obaly a materiály
  • plánovaná výstavba/rozšíření výrobních prostor - hlavní lisovny
Potřebujete další informace?
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš email:
* Dotaz:
Antispamová ochrana
*


Obraťte se na nás

Poptáváte naše služby nebo se chcete na něco zeptat? Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Materiály

Materiály

Pracujeme s termoplasty (polyolefínovými i technickými) a s termosety (duroplast-bakelit, a to jak s fenolickými tak i s melaminovými).

Naše služby

Naše služby

Zajišťujeme konstrukční a montážní práce (následné i komplexní), výrobu forem, jednoúčelových a dochlazovacích přípravků a jejich zkoušení.

Výrobky

Výrobky

Mezi naše hlavní odvětví výroby patří především výrobky pro automobilový průmysl a výrobky pro elektrotechnický průmysl.