+420 461 526 128
info@plastex.cz

Dotace

 

PLASTEX s.r.o. - FVE

Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 81,59 kWp (bez akumulace) sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde nejen k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost, ale i k dalším pozitivním změnám včetně dopadu na životní prostředí (snížení emisí CO2).

Registrační číslo CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0005139, projekt je spolufinancován Evropskou unií.


 

 

Realizovali jsme v roce 2021

Projekt s podporou Evropské Unie s názvem Výměna strojního vybavení společnosti PLASTEX - hlavním cílem projektu je dosažení energetické úspory ve výrobním procesu společnosti PLASTEX s.r.o.


 

 

Realizovali jsme v roce 2014

Projekt s podporou Evropské Unie v programu ROZVOJ s názvem Rozvoj technologické základny PLASTEX s.r.o. - 2.2 RV03/2699. 

Předmětem projektu je pořízení 2 ks vstřikovacích lisů a souvisejících zařízení.


 

 

Realizovali jsme v roce 2012

Projekt s podporou Evropské Unie v programu Podnikání a inovace - Rozvoj - Výzva III s názvem Rozšíření výrobních kapacit a modernizace provozu - 2.2 RV03/099. 

Předmětem projektu je pořízení 1 ks vstřikovacího lisu a souvisejících zařízení.


 

Hledáme
nové kolegy

mzda až 40 000 Kč
moderní a čistý provoz
špičkové technologie

Více informací

Obraťte se na nás

Poptáváte naše služby nebo se chcete na něco zeptat? Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Materiály

Materiály

Pracujeme s termoplasty (polyolefínovými i technickými) a s termosety (duroplast-bakelit, a to jak s fenolickými tak i s melaminovými).

Naše služby

Naše služby

Zajišťujeme konstrukční a montážní práce (následné i komplexní), výrobu forem, jednoúčelových a dochlazovacích přípravků a jejich zkoušení.

Výrobky

Výrobky

Mezi naše hlavní odvětví výroby patří především výrobky pro automobilový průmysl a výrobky pro elektrotechnický průmysl.