+420 461 526 128
info@plastex.cz

Pozvánka na „Osobní den otevřených dveří“

Přijměte prosím touto cestou pozvánku na „Osobní den otevřených dveří“ v naší firmě. Ten klasický, jak ho znáte, zatím nelze z důvodů vládních opatření uspořádat. Vítáni jste kdykoliv, pouze předem prosím zavolejte na číslo 602 402 538 a domluvíme si konkrétní termín.

Přijďte se třeba jen podívat nebo projevit zájem u nás pracovat. Hledáme operátory a seřizovače k našim strojům. Aktuálně především z důvodu generační výměny. Mladí, aby věděli, jakou mají možnost, jejich rodiče, aby věděli, jakou možnost mají děti případně po studiu. A ostatní zase mají zkušenosti, ale třeba dělají práci, která je zcela netěší.

Volná pracovní místa najdete zde: Volná pracovní místa

Možná budete překvapeni v jakém prostředí a s jakou špičkovou technologií máte možnost pracovat ve svém blízkém okolí! A nemějte obavy ze ,,špičkové technologie“, to opravdu není žádný problém. K získání níže uvedených pozic nám stačí lidská slušnost, pracovitost, spolehlivost a zručnost.

Vyrábíme zakázkově elektrotechnické, automobilové a další díly ve špičkové kvalitě pro světové firmy. Dodáváme díly po Evropě, ale například i do Mexika a USA.

Nabízíme především vstřícné jednání v malé rodinné firmě, špičkové zařízení a vybavení a zázemí nové výrobní haly. Jakékoliv pozici v naší firmě náleží velmi slušná mzda odpovídající zkušenostem, zodpovědnosti a spolehlivosti.

Výhodou je technické vzdělání, ale ani bez něj není nic ztraceno. Není třeba se obávat, že neznáte tuto profesi. To je pochopitelné, ta se prakticky nevyučuje. Vše podstatné se lze naučit během pár měsíců, a my vám s tím rádi v našem zájmu pomůžeme.

Další podrobnosti vám rádi sdělíme při osobním setkání. Těšíme se na vaši návštěvu!

Tato ,,akce“ potrvá do konce tohoto roku.

 

Zdraví Vás tým firmy PLASTEX s.r.o. Vítějeves, Vítějeves 210, 56906

 

Potřebujete další informace?
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš email:
* Dotaz:
Antispamová ochrana
*


Hledáme
nové kolegy

mzda až 40 000 Kč
moderní a čistý provoz
špičkové technologie

Více informací

Obraťte se na nás

Poptáváte naše služby nebo se chcete na něco zeptat? Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Materiály

Materiály

Pracujeme s termoplasty (polyolefínovými i technickými) a s termosety (duroplast-bakelit, a to jak s fenolickými tak i s melaminovými).

Naše služby

Naše služby

Zajišťujeme konstrukční a montážní práce (následné i komplexní), výrobu forem, jednoúčelových a dochlazovacích přípravků a jejich zkoušení.

Výrobky

Výrobky

Mezi naše hlavní odvětví výroby patří především výrobky pro automobilový průmysl a výrobky pro elektrotechnický průmysl.